
Бачили російську окупацію і витримували ворожі обстріли: історії про війну з села Білозірка
Рік тому село Білозірка Первомайської громади окупували російські війська. Хоч окупанти не зуміли надовго закріпитися в населеному пункті, від наслідків їхнього перебування місцеві жителі не оговталися й досі. Що довелося пережити і як Білозірка відновлюється нині, дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Своє слабке становище і невизнання у селі розуміли й














