Миколаївська міськрада перерозподілила 501 мільйон гривень, які залишились невикористаними у 2022 році

Депутати Миколаївської міської ради перерозподілили 501 мільйонів гривень, які залишились невикористаними у 2022 року. Про це стало відомо сьогодні під час сесії міськради. Куди планують спрямувати кошти і як голосували депутати, дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

У четвер, 9 березня відбулося чергове онлайн-засідання сесії Миколаївської міської ради. На розгляд депутатів запропонували проєкт рішення про частковий перерозподіл 501 млн гривень вільного залишку з минулого року. Гроші пропонують спрямувати на купівлю житла для військових, виготовлення проєктів ремонту водомереж і підтримку комунального підприємства «Миколаївводоканал».

Державна субвенція на виготовлення документації з відновлення водомереж спрямують на Миколаївську область, зазначив міський голова Олександр Сєнкевич. Після виконання робіт водомережі повернуть на баланс міста. Така процедура необхідна для оперативного і централізованого використання субвенції, яку надає держава.

Щоб реалізувати субвенцію, яка планує виділити держава, нам треба виступати замовником для пришвидшення термінів виконання. Нам треба проекти зробити дуже швидко і це єдиний можливий варіант, щоб ми це реалізували. Після закінчення будівництва мережі будуть передані на баланс Миколаєва для обслуговування та використання. Це абсолютно прозора модель взаємодії між державою та місцевим самоврядування, – додав очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім.

У підсумку депутати Миколаївської міської ради підтримали проєкт рішення про перерозподіл коштів. «За» проголосували 35 депутатів.

Нагадаємо, борги населення за водопостачання у Миколаєві вже перевищують 230 мільйонів гривень. Про це повідомив директор «Миколаївводоканалу» Борис Дуденко під час брифінгу про роботу комунального підприємства за рік війни. Наразі кошти необхідні підприємству для забезпечення діяльності, при цьому тариф, що діє, вже не покриває витрат.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуацію в Україні та Миколаївській області може знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram