День: М д, Р

Миколаївська міськрада перерозподілила 501 мільйон гривень, які залишились невикористаними у 2022 році

Депутати Миколаївської міської ради перерозподілили 501 мільйонів гривень, які залишились невикористаними у 2022 року. Про це стало відомо сьогодні під час сесії міськради. Куди планують спрямувати кошти і як голосували депутати, дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ». У четвер, 9 березня відбулося чергове онлайн-засідання сесії Миколаївської міської ради. На розгляд депутатів

Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031