
Миколаївська міськрада перерозподілила 501 мільйон гривень, які залишились невикористаними у 2022 році
Депутати Миколаївської міської ради перерозподілили 501 мільйонів гривень, які залишились невикористаними у 2022 року. Про це стало відомо сьогодні під час сесії міськради. Куди планують спрямувати кошти і як голосували депутати, дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ». У четвер, 9 березня відбулося чергове онлайн-засідання сесії Миколаївської міської ради. На розгляд депутатів