
Миколаївських нацгвардійців привітали з дев’ятою річницею заснування НГУ
У неділю, 26 березня в Україні відзначили 9-ту річницю з дня заснування. Найкращих миколаївських нацгвардійців привітали керівництво області міста, а також вручили пам’ятні нагороди та відзнаки. На святкових урочистостях побували і наші кореспонденти, деталі у сюжеті. Щороку 26 березня в Україні відзначають День Національної гвардії. На державному рівні це свято