Миколаївських нацгвардійців привітали з дев’ятою річницею заснування НГУ

У неділю, 26 березня в Україні відзначили 9-ту річницю з дня заснування. Найкращих миколаївських нацгвардійців привітали керівництво області міста, а також вручили пам’ятні нагороди та відзнаки. На святкових урочистостях побували і наші кореспонденти, деталі у сюжеті.

Щороку 26 березня в Україні відзначають День Національної гвардії. На державному рівні це свято заснували у березні 2015 року. З нагоди свята миколаївських нацгвардійців в урочистій атмосфері нагородили пам’ятними відзнаками і нагородами.

Військовослужбовців 19-го Миколаївського полку охорони громадського порядку Нацгвардії привітали перші особи міста та області, а також керівники обласного управління Національної поліції.

70 кращих нацгвардійців заохотили подяками, почесними грамотами і відзнаками від командування та влади. Окрім символічних нагород миколаївська військова частина Національної гвардії отримала кросовер «Reno Duster», який придбали в межах програми підтримки військових підрозділів за кошти міського бюджету.

Також охоронців правопорядку забезпечили допоміжними засобами, що підсилять технічну базу спецпризначенців і допоможуть виконувати бойові завдання.

Вже незабаром нова техніка та спеціальні засоби допомагатимуть нашим нацгвардійцям забезпечувати правопорядок на Миколаївщині.

Нагадаємо, патрульна поліція Миколаєва оголосила про набір нових працівників до своїх лав. Про це повідомив начальник обласного управління патрульної поліції Віталій Даніла.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуацію в Україні та Миколаївській області може знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram