До лав патрульної поліції Миколаєва запрошують нових працівників

Патрульна поліція Миколаєва оголосила про набір нових працівників до своїх лав. Про це повідомив начальник обласного управління патрульної поліції Віталій Даніла. Про умови праці і вимоги до майбутніх працівників — дивіться у сюжеті.  

Зарадити й допомогти, а також зробити місто безпечним — з таким закликом до охочих вступити в ряди правоохоронців у Миколаєві звернулися в обласному управлінні патрульної поліції.

Вимоги до кандидатів передбаючають наявність українського громадянства, вільне володіння українською мовою, повнолітній вік, повна середня загальна освіта і володіння водійського посвідчення категорії «В». Усім кандидатам необхідно подати документи, пройти тестування і медогляд, показати належний рівень фізичної підготовки, а також пройти співбесіду.

Майбутніх працівників готові забезпечити стабільною заробітною платою.

Охочим вступити до лав патрульної поліції необхідно заповнити заявку за цим посиланням, а також подати документи за адресою: м. Миколаїв, вул. Новозаводська 1б/1. За додатковими питанням звертайтеся за контактним номером телефону: +38 (067) 40 05 379.

Нагадаємо, 30 січня миколаївські патрульні разом з рятувальниками евакуювали людей з палаючого будинку на вулиці Пограничній.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуацію в Україні та Миколаївській області може знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram