Миколаївські рятувальники отримали нову спецтехніку від благодійників з Німеччини

Автопарк Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області поповнився двома пожежними автоцистернами. Транспортні засоби придбали благодійники у Німеччині.

Як рятувальники використовуватимуть нову техніку, дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ»

Закордонні благодійники продовжують допомагати миколаївським рятувальникам. На початку березня автопарк Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області поповнився двома пожежними автоцистернами на базі шасі міжнародного автомобілебудівного концерну «Iveco». Транспортні засоби придбала у Німечинні фірма «Autohandel Wendler Berlin».

Наразі техніку вже отримав підрозділ 2-го державного пожежно-рятувального загону обласного управління ДСНС. Після відповідних процедур автівки поставлять в оперативний розрахунок і задіюватимуть під час виконання завдань.

У Головному управлінні зазначають, сьогодні в умовах російської збройної агресії забезпечення підрозділів технікою і оснащенням є дуже важливим, а тому дякують благодійникам за допомогу. 

Нагадаємо, миколаївські піротехніки закликають всіх мешканців нещодавно деокупованих громад і територій, де точилися бої бути максимально обережними та пильними.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram