На «Миколаївелектротрансі» запрошують навчатися нових водіїв тролейбусів і показали, як триває підготовка

Безкоштовне навчання, стипендія і працевлаштування. Комунальне підприємство «Миколаївелектротранс» проводить навчання майбутніх водії тролейбусів. Наші кореспонденти бачили, як проходить підготовка нових фахівців.

З першого дня великої війни робота електротранспорту у Миколаєві не зупиняється ні на один день. Тролейбуси і трамваї щоденно курсують за своїми маршрутами, а ще розвозять питну воду в різні райони міста. Такий об’єм роботи потребує чималої кількості кваліфікованих водіїв. Щоб поповнити свої ряди, «Миколаївелектротранс» проводить курси з підготовки нових кадрів. 

Навчання триває три з половиною місяці. Упродовж періоду підготовки учні отримують стипендію у розмірі 6 тисяч 700 гривень на місяць. Навчальний курс є безкоштовним і проводиться на виробничій базі майстерні «Електротрансу». 

Навчання складається з теоретичної та практичної частини. Після складання іспиту та відкриття відповідної водійської категорії є перспектива отримати роботу.

На сьогодні «Миколаївелектротранс» готує до випуску групу із трьох майбутніх водіїв тролейбусів, а також очікує на нових абітурієнтів. 

З усіма питаннями щодо навчання телефонуйте за телефоном + 38 (050) 327-48-91 або звертайтеся на комунальне підприємство за адресою: вул. Андреєва-Палагнюка, 17, — повідомляють у «Миколаївелектротрансі».

Нагадаємо, у Миколаєві до виходу на маршрут готують перший трамвай з низькою підлогою. Вже наприкінці березня він має стати на колії, аби служити містянам і забезпечувати комфортний проїзд людям з інклюзією.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуацію в Україні та Миколаївській області може знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram