Поки Миколаїв закритий для «зернової угоди» термінал Ascet Shipping веде роботу як «сухий порт»

Поки порти Миколаєва закриті для заходу суден, термінал Ascet Shipping змінив формат роботи та працює як «сухий порт», забезпечуючи відправку вантажу до портів Великої Одеси та Дунаю. У компанії створили вигідні умови для аграріїв та перевозять близько восьми тисяч тонн зернових на місяць.

Як працює термінал сьогодні, дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Війна змусила чимало портових підприємств адаптуватися до нових умов роботи, при цьому зберігати кадровий потенціал з наявними потужностями і не втрачати простір для подальшого розвитку. Серед них і група компаній Ascet Shipping, що надає повний спектр послуг з логістики, транспортування та експедування зернових. До 24 лютого 2022 року фірма була найбільшим оператором Бердянського порту. Однак після тимчасової окупації міста, компанія релокувала виробничі потужності на захід України і нині працює в усіх діючих портах України, зокрема і в Миколаєві.

Термінал Ascet Shipping в Миколаєві продовжує працювати як «сухий порт», забезпечуючи відправку вантажу до портів Великої Одеси та Дунаю. Ми пам’ятаємо, що фермери Півдня України збирали врожай із ризиком для життя. Також ми допомагаємо українським аграріям стати експортерами, — зазначив представник компанії Андрій Стахурський.

Поки Миколаїв закритий для заходу суден, термінал працює у режимі «сухого порту».Наразі компанії вдається перевозити близько восьми тисяч тонн зернових на місяць. З червня минулого року до січня теперішнього фірма експортувала 70 тисяч тонн зерна. Натепер у планах досягнути цифри показників експорту у 100 тисяч тонн.

Окрім вже звичних морських перевезень підприємство почало відправляти вантажі залізничним та автомобільним транспортом й налаштувало експортну логістику зернових з України через порти Дунаю та країн Європейського Союзу.

Ascet Shipping — це соціально відповідальний бізнес. Ми зацікавлені у збереженні робочих місць, кадрового людського ресурсу, високої та своєчасної заробітньої плати нашим працівниками, а також допомозі певним підрозділам ЗСУ та у цілому армії України, — додав Андрій Стахурський.

Пріоритетним завданням для компанії є створення вигідних умов для українських аграріїв, аби ті стали успішними експортерами. Також Ascet Shipping займається волонтерством та підтримують Збройні Сили України.

Нагадаємо, у лютому Європейська економічна комісія ООН створила спеціальну робочу групу UN4Mykolaiv для координації співпраці архітекторів, інженерів, представників міжнародних організацій, які займатимуться питаннями по відбудові Миколаєві після російських обстрілів.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram