На Миколаївщині тривають роботи з розмінування деокупованих територій

На Миколаївщині продовжують тривати роботи з розмінування територій, які були деокуповані наприкінці минулого року, або тривалий час перебували в зоні бойових дій. З початку великої війни місцеві піротехніки 5 960 разів залучалися для ідентифікації та вилучення небезпечних предметів на території міста та області. Всього вилучено понад 12038 боєприпасів.

Детальніше про роботу піротехніків сьогодні, дивіться у сюжеті. 

За інформацією Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області, упродовж доби, 10 березня, піротехніки вилучили 116 небезпечних предметів. 

Оскільки Миколаївська область є сільськогосподарським краєм, чимала частка роботи піротехніків припадає на поля та господарчі угіддя. Наразі це завдання особливо актуальне, адже в Україні вже стартувала посівна кампанія. 

З початку великої війни місцеві піротехніки майже 6 тисяч разів залучалися для ідентифікації та вилучення небезпечних предметів на території міста та області. Усього вилучити вдалося понад 12 тисяч боєприпасів. Наразі Миколаївщина посідає 5 місце серед інших регіонів щодо кількості випадків із залучення піротехнічних підрозділів.

У ДСНС закликають мешканців регіону бути пильними і обережними, адже натрапити на вибухонебезпечний предмет можна всюди: від лісосмуги і городу до підвалу в будинку. У разі виявлення небезпечної знахідки не чіпайте її та не намагайтесь самостійно пересувати чи розбирати. Одразу телефонуйте за номерами 101 або 102.

Нагадаємо, автопарк Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області поповнився двома пожежними автоцистернами. Транспортні засоби придбали благодійники у Німеччині.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуацію в Україні та Миколаївській області може знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram