Тег: Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб

У миколаївській «інфекційці» 50 ліжок перепрофілюють для прийому дітей із COVID-19

У КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань» 50 ліжок перепрофілюють для прийому дітей із COVID-19 віком від 10 років. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в.о. директора лікарні Ярослава Студзинська. За її словами, “нова “ковидна хвиля” жахає своєю особливістю вражати дитячі організми”. Статистика показує, що останнім часом кількість заражених

Світлана Федорова звільнилася з посади лікаря-інфекціоніста в Миколаївській обласній інфекційній лікарні

Лікарка-інфекціоністка Світлана Федорова вирішила повністю покинути КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» і тепер шукає нову роботу. Про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі Facebook, 8 лютого. Світлана Федорова опублікувала заяву, в якій зазначено, що вона звільняється за власним бажанням після завершення відпустки з 21 лютого 2022

Робитиму все можливе, щоб лікарня функціонувала, – Замазєєва про ситуацію в миколаївській «інфекційці»

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва заявила, що рішення про призначення виконувача обов’язків КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань» є повноважним. Про це передає видання “Преступности.НЕТ”. Замазєєва зазначила, що рішення Миколаївської обласної державної адміністрації призначити виконувачу обов’язків повноважно, а перевищувати свої власні повноваження у цьому випадку вона не буде.

В Миколаївській облдержадміністрації обговорили стан медичної галузі області

В Миколаївській облдержадміністрації відбулась нарада з лікарями обласних медичних закладів. Медики доповіли про фінансово-матеріальний, кадровий стан лікарень та нагальні проблеми, які існують. Про це йдеться в сюжеті телекомпанії «МАРТ». Більшості обласних лікарень не вистачить коштів для виплати підвищених заробітних плат лікарям. Про це заявили на нараді очільники медичних закладів. Лікарі

Займається ідіотськими інсинуаціями та словоблудінням, — Юрій Гранатуров обурився діями Світлани Федорової

Заступник голови Миколаївської ОДА Юрій Гранатуров обурився поведінці ексдиректорки КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» Світлани Федорової, назвавши її дії такими, що підривають роботу медзакладу і несуть загрозу для людей, які там лікуються. Таку думку він висловив під час програми «Діалог» на телеканалі «МАРТ», 13 січня. За словами чиновника,

Федорова подала позов до суду, щоб скасувати рішення про звільнення

Звільнена за рішенням сесії Миколаївської облради з посади директора КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань» Світлана Федорова подала позов до Ленінського районного суду Миколаєва, щоб оскаржити своє звільнення. Відповідну інформацію опубліковано на сайті суду. До Ленінського райсуду було направлено заяву про забезпечення позову Світлани Федорової до Миколаївської обласної ради.

В.о. керівника миколаївської «інфекційки» Студзинська звинуватила медперсонал у саботажі роботи

Нещодавно призначена виконувача обов’язків директора Миколаївського обласного центру лікування інфекційних захворювань Ярослава Студзинська заявила, що всі заступники та адміністративний персонал медустанови саботують свою роботу. На своїй сторінці у Facebook вона заявила, що «це робиться за вказівкою жінки, яка до цього керувала установою» Наразі поставила завдання відділу кадрів та бухгалтерії провести

Під стінами Миколаївської ОДА пройша акція на підтримку екс-директорки обласної «інфекційки» Світлани Федорової

25 грудня під стінами Миколаївської обласної ради відбувся мітинг на підтримку звільненої директорки Миколаївського обласного центру лікування інфекційних захворювань Світлани Федорової. Про це повідомляє видання «НикВести». На акцію вийшли представники колективу лікарні, а також колишні пацієнти закладу та їхні родичі. Вони назвали звільнення Світлани Федорової «політичною розправою» та вимагали повернути

В МОЗ запропонували розглянути доцільність перебування Федорової на посаді директора «інфекційки»

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко рекомендував Миколаївській обласній державній адміністрації розглянути питання щодо доцільності перебування Світлани Федорової на посаді директора КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань». Про це Ляшко написав у супровідному листі, який прикріплений до висновків моніторингової комісії МОЗ, передає «Преступности.НЕТ». З огляду на численні недоліки у

Світлана Федорова написала заяву про складання депутатського мандату

Директор «Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб», депутат облради від фракції «Наш край» Світлана Федорова подала заяву про дострокове припинення депутатських повноважень, наголосивши, що зробила це під тиском з боку керівництва Миколаївщини. Фото заяви, написаної на адресу голови облради Ганни Замазєєвої та поданої в апарат, Світлана Федорова опублікувала на своїй

Глава Нацполіції заявив, що конфлікт людей та медиків у миколаївській «інфекційці» вичерпаний

У КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань» у ніч проти 5 листопада конфлікт був незначним, і до моменту приїзду поліції сварка людей з персоналом була вичерпана, тому втручання правоохоронців було недоречним. Про це у ефірі «Свобода слова» на телеканалі ICTV заявив голова Національної поліції України (НПУ) Ігор Клименко, передає

Замміністра охорони здоров’я Ірина Микичак прокоментувала скандал в «інфекційці»

За дорученням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка у суботу, 6 листопада, в Миколаїв з робочим візитом приїздила його заступниця Ірина Микичак. Мета – перевірити роботу «ковідних» лікарень та розібратися зі скандальною ситуацією, що сталася напередодні в миколаївській «інфекційці».

Перевірити лікарні: у Миколаїв з робочим візитом приїхала заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак

У суботу, 6 листопада, на доручення міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка в рамках робочих поїздок Україною до Миколаївської області прибула заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак.

Проблем із запасами кисню в області немає, — голова Миколаївської ОДА

Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім запевнив, що в обласних лікарнях немає проблем із запасами кисню. Про це він розповів в ефірі політичного ток-шоу «Битва за місто». Очільник облдержадміністрації зазначив, що зараз лікарні використовують у рази більше кисню, ніж минулого року, але проблеми із його запасами немає. Ми не переставали будувати

Під Миколаївською ОДА люди мітингують на підтримку головної лікарки «інфекційки»

У четвер, 5 серпня, в Миколаєві навпроти будівлі обласної державної адміністрації зібралися близько 40 мітингувальників. Люди прийшли підтримати головну лікарку «Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб» Світлану Федорову.

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930