Займається ідіотськими інсинуаціями та словоблудінням, — Юрій Гранатуров обурився діями Світлани Федорової

Заступник голови Миколаївської ОДА Юрій Гранатуров обурився поведінці ексдиректорки КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» Світлани Федорової, назвавши її дії такими, що підривають роботу медзакладу і несуть загрозу для людей, які там лікуються.

Таку думку він висловив під час програми «Діалог» на телеканалі «МАРТ», 13 січня.

За словами чиновника, з моменту звільнення Миколаївською обласною радою Світлани Федорової з посади очільниці лікарні вона намагається всіма силами дестабілізувати її роботу. На думку чиновниками, це пов’язано з тим, що ексдиректорка не згодна з рішенням колегіального органу, який ухвалив рішення про усунення її від керівництва і тепер намагається занапастити роботу тимчасово виконуючої обов’язки директорки Ярослави Студзинської.

Її (прим.ред — Світлану Федорову) звільнили. Однак головний лікар являється ще також лікаром-сумісником. Тому вона продовжує перебувати у цій лікарні, вважає її своєю власністю і буцімто нею приватизована. Має у себе, при цьому, якусь абсурду філософію, котра є абсолютно незрозумілою для мене і моїх колег. А саме намагається не допустити до роботи ту людину, яку призначили згідно закону. Для цього займається якимось ідіотськими інсинуаціями та словоблудінням. А ще ображає та кидає всілякі прокляття на кваліфікованого лікаря, хоча сама нічого не виконує і лише блокує роботу, — заявив посадовець.

Юрій Гранатуров додав, що якщо Світлана Федорова не згодна з рішенням про її звільнення, то рекомендує звернутися до суду і спробувати оскаржити його у законному порядку. На його переконання це зніме напругу в ситуації, яка склалась навколо лікарні.

Нормальні і порядні люди, якщо вважають, що з ними з якихось причин вчинили несправедливо чи юридично щось порушили, вони звертаються у судову інстанцію і там відстоюють свою гідність, честь та права. Окрім того, можуть також вимагати моральну і матеріальну компенсацію. Так робили всі, кого коли-небудь звільнювали. Тим паче звільнив то колегіальний орган, 42 депутата облради, — сказав Юрій Гранатуров.

Він висловив сподівання, що найближчим часом вдасться виправити ситуацію: нове керівництво лікарні стабілізує її роботу, налагодить комунікацію з персоналом і зможе забезпечити якісне надання медичних послуг.

В першу чергу ми маємо пам’ятати, що там є пацієнти, які мають отримати кваліфіковану допомогу та лікування, — зазначив заступник голови Миколаївської ОДА.

Нагадаємо, 14 січня з’явилась інформацію, що Світлана Федорова подала позов до Ленінського районного суду Миколаєва, щоб оскаржити своє звільнення.

Як відомо, нещодавно призначена виконувача обов’язків директора Миколаївського обласного центру лікування інфекційних захворювань Ярослава Студзинська заявила, що всі заступники та адміністративний персонал медустанови саботують свою роботу.

Раніше повідомлялося,  21 грудня 2021 року, у Миколаєві депутати облради проголосували за звільнення директора обласної інфекційної лікарні Світлани Федорової.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram