В.о. керівника миколаївської «інфекційки» Студзинська звинуватила медперсонал у саботажі роботи

Нещодавно призначена виконувача обов’язків директора Миколаївського обласного центру лікування інфекційних захворювань Ярослава Студзинська заявила, що всі заступники та адміністративний персонал медустанови саботують свою роботу.

На своїй сторінці у Facebook вона заявила, що «це робиться за вказівкою жінки, яка до цього керувала установою»

Наразі поставила завдання відділу кадрів та бухгалтерії провести всі підготовчі роботи та надати всі необхідні документи для того, щоб медперсонал без затримок отримав аванс. Все зафіксувала та попередила працівників цих структурних підрозділів про відповідальність за невиконання їхніх посадових обов’язків. Це на випадок, якщо наш ляльковод вирішить заборонити їм це робити, — сказано в повідомленні.

Також вона опублікувала відео конфлікту у лікарні.

Нагадаємо, в середу, 5 січня, нещодавно призначена виконувача обов’язків директора Миколаївського обласного центру лікування інфекційних захворювань Ярослава Студзинська прийшла з адвокатом до лікарні, проте співробітники лікарні спробували їх вигнати. Пізніше Ярославі Студзинській та її адвокату все ж таки вдалося пройти до кабінету директора у супроводі правоохоронців, які силою відтіснили співробітників лікарні.

Як відомо, 4 січня, під час брифінгу в Миколаївській облдержадміністрації представили нового керівника КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань» Ярославу Студзинську. Відповідне розпорядження зачитав заступник голови ОДА Юрій Гранатуров. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram