Депутати Миколаївської облради проголосували за звільнення Федорової з посади директора “інфекційки”

У Миколаєві депутати облради проголосували за звільнення директора обласної інфекційної лікарні Світлани Федорової.

Про це стало відомо, у вівторок, 21 грудня, під час засідання сесії Миколаївської обласної ради.

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Максим Безносенко запропонував, зважаючи на численні недоліки в роботі Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб Миколаївської обласної ради, розглянути питання щодо доцільності перебування на посаді директорки Світлани Федорової. Такі ж рекомендації за результатами перевірки надала моніторингова група МОЗ та НСЗУ.

Світлана Федорова нагадала про ситуацію дворічної давності, про те, як її затвердили головним лікарем, як їй аплодували депутати, як багато депутатів у неї лікувалися.

Читайте також: Світлана Федорова написала заяву про складання депутатського мандату

Сьогодні відбувається політичне замовлення. Це не була офіційна комісія МОЗ, жодної цифри, жодного факту наведено не було. Тому я запросила міжнародну організацію, яка провела повний аудит лікарні — у нашій лікарні все відповідає найвищим вимогам. Мені дуже хотілося б побажати вам усім здоров’я, і щоб жоден із вас не отримував такої зради, — сказала Світлана Федорова.

Ганна Замазєєва поставила на голосування проєкт рішення із рекомендацією звільнити Світлану Федорову за одноразове порушення трудових обов’язків, а саме – не надання допомоги населенню відповідно до нормативних актів.

За звільнення Світлани Федорової з посади директора закладу і розірвання контракту з нею проголосували 42 депутати з 58 присутніх.

Нагадаємо, Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко рекомендував Миколаївській обласній державній адміністрації розглянути питання щодо доцільності перебування Світлани Федорової на посаді директора КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram