Світлана Федорова написала заяву про складання депутатського мандату

Директор «Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб», депутат облради від фракції «Наш край» Світлана Федорова подала заяву про дострокове припинення депутатських повноважень, наголосивши, що зробила це під тиском з боку керівництва Миколаївщини.

Фото заяви, написаної на адресу голови облради Ганни Замазєєвої та поданої в апарат, Світлана Федорова опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Фото: Світлана Федорова / Facebook

Вона вкотре заявила про тиск з боку керівництва області та спроби знищити медзаклад. Саме з тиском, за її словами, пов’язане рішення про складання повноважень.

Світлана Федорова зазначила, що складання депутатських повноважень — вимушена дія, яка, на її думку, убезпечить колектив лікарні від загрози. Зазначимо, що депутати мають за це проголосувати. На думку лікарки, більшість колег з облради це зробить.

Перед мною став вибір: чи дати знищити себе остаточно — як керівника, як депутата, але цим дати шанс вижити моїй лікарні, дати шанс людям, які в мене повірили і допомогли стати депутатом, не наражатися на напади з боку влади або залишатися депутатом. Я обираю честь, совість та спробу врятувати лікарню. Я обираю спокій людей, які називають себе моїми друзями та яких я поважаю. Позбавивши депутатства мене, відразу добиватимуть як головного лікаря. І це розумію. Але я до останнього захищатиму свій колектив і свою лікарню. І з корабля не піду. І не приповзу. Обіцянку я дотримаюсь і повторюю для своїх: якщо стане зовсім несила, я зберу збори і мінімум за 2 місяці про це попереджу. Поки що все добре, діти. Все добре. Зарплати будуть. Працюємо спокійно, – написала Світлана Федорова.

Вона додала, що не хоче складати повноваження, але іншого виходу не бачить.

Наганадаємо, Світлана Федорова вже не вперше заявляє про складання депутатського мандата, 25 жовтня Головний лікар Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб також написала заяву про припинення депутатських повноважень.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram