Фото: Світлана Федорова / Facebook

Головний лікар миколаївської «інфекціонки» вирішила скласти депутатський мандат

Головний лікар Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб і за сумісництвом депутат Миколаївської обласної ради Світлана Федорова написала заяву про припинення депутатських повноважень.

Про це Федорова повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Хочу прийняти дуже не просте для себе рішення. Рішення, яке продиктоване абсолютною інертністю, імпотентністю місцевої влади. І тим геноцидом, який зараз місцева влада (підкреслюю – місцева) в особі голови обласної ради, голови обласної адміністрації і мера здійснює по відношенню до людей, – написала вона.

Федорова також зазначила, що від нинішнього депутатського скликання медицина допомоги не отримує, на відміну від попереднього.

Читайте також: Під Миколаївською ОДА люди мітингують на підтримку головної лікарки «інфекційки»

Боротися в правовому руслі, як депутат, не боятися озвучувати проблеми і говорити про шляхи вирішення – це все робилося мною особисто. За що і спалювали машину, обшуки по 18 годин, залякування, погрози, тиск і т. д., – розповіла депутат.

При цьому з посади головного лікаря Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб Федорова йти не планує.

Піти з посади головного лікаря – цього я їм не подарую. Тому що я тут потрібна зараз, в лікарні, тому що я тут живу знову і тому що навіть одне врятоване життя – це вище, ніж той бруд, яким місцева влада поливає мене. Плювати мені на комісії, які ви знову створюєте, щоб перевіряти в мільйонний раз мене і карати. Комісії створювати з перевіряючих, селфітись, молитовні сніданки з літургіями на показ та нескінченні лозунги з одними і тими ж словами – все, на що здатна місцева влада. Тільки вірус – він не грамотний, він фоточки в хусточках не дивиться, – зазначила Федорова.

Нагадаємо, директор Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб (ЦІЗ) Світлана Федорова зазначила, що кількість пацієнтів хворих на COVID-19 збільшується, серед них є і вакциновані

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram