Фото: Новости N

Під Миколаївською ОДА люди мітингують на підтримку головної лікарки «інфекційки»

У четвер, 5 серпня, в Миколаєві навпроти будівлі обласної державної адміністрації зібралися близько 40 мітингувальників. Люди прийшли підтримати головну лікарку «Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб» Світлану Федорову.

Про це повідомляє онлайн-видання «Новости N».

Активісти пояснили, що є співробітниками та колишніми пацієнтами обласної інфекційної лікарні. Вони прийшли підтримати Світлану Федорову, у лікарні якої днями пройшли обшуки

Не даєте грошей, так не заважайте! – обурюються люди.

Організувала мітинг відома тренерка і спортсменка Анна Куркуріна, однак особисто прийти на акцію вона не змогла за станом здоров’я.

Під час мітингу повз проходив заступник губернатора Олександр Трайтлі, але до мітингувальників він не підійшов, на що присутні почали скандувати: «Ганьба!».

На мітингу виступила депутат облради Вікторія Москаленко.

Федорова – це лікар, який рятує людей, – сказала вона.

Як відомо, у понеділок, 2 серпня, співробітники ГУНП в Миколаївській області проводили обшуки в «Миколаївському обласному центрі лікування інфекційних хвороб».

Директорку лікарні Світлану Федорову звинувачують у нарахуваннях 300% надбавок собі і дитячим лікарям без необхідності, розтраті коштів за невиконані роботи ТОВ «Будівельна компанія «Інтербуд» та «списанні» бюджетних грошей на роботи, які були виконані за рахунок «Нібулону».

Нагадаємо, обшуки тривали 18 годин і закінчилися о 2:15 3 серпня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram