У миколаївській «інфекційці» поліція проводить обшуки

У понеділок, 2 серпня, співробітники ГУНП в Миколаївській області проводять обшуки в «Миколаївському обласному центрі лікування інфекційних хвороб».

Про це пише онлайн-видання «Преступности.НЕТ» з посиланням на повідомлення пацієнтів лікарні.

За їхніми словами, вранці у лікарню приїхали понад 10 співробітників поліції. Вони проводять обшуки в адміністративних кабінетах, зокрема в кабінеті директорки Світлани Федорової.

За інформацією редакції, слідчі дії проводять співробітники слідчого управління ГУНП в Миколаївській області при оперативному супроводі обласного управління СБУ. Юридичний супровід Федорової та лікарні надають адвокати АТ «Тимошин і партнери».

Слідчі дії проводяться в рамках кримінального провадження, відкритого в березні 2021 року за частиною 1 статті 364 кримінального кодексу України («Зловживання владою і службовим становищем»).

У рамках проведених обшуків правоохоронці вилучають документи, які стосуються нарахування надбавок працівникам лікарні в розмірі 300%, а також договору з ТОВ «Будівельна компанія «Інтербуд». Як відомо, саме в цих документах співробітники управління Південного офісу Державної аудиторської служби в Миколаївській області знайшли порушення.

Зокрема, директорка КНП Світлана Федорова нараховувала собі 300% надбавки за посаду директора, хоча ця посада не належить до тих, хто бореться з коронавірусом. Нарахування склали 238 тисяч гривень. Ще 270 тисяч – виплати надбавок дитячим лікарям, у яких, на думку аудиторів, також не було необхідності. Окрім цього Світлана Федорова в лютому 2020 року виплатила собі премію розміром 25 тисяч гривень без узгодження з власником і без необхідності.

Також аудитори виявили порушення законодавства та умов договору з ТОВ «Будівельна компанія «Інтербуд» в частині прийому і оплати невиконаних підрядником робіт. За невиконані роботи Федорова заплатила 129 тисяч гривень. Ще 40 тисяч вона віддала ФОП Коробейнікову, який нібито то здійснював технічний нагляд за виконаними роботами.

Крім того, на думку слідчого, посадові особи лікарні «списали» бюджетні гроші на роботи, які були виконані за рахунок «Нібулону».

Нагадаємо, у липні голова обласної ради Ганна Замазєєва заявила, що у Миколаївської інфекційної лікарні є стовідсоткове фінансування, а питання зі штучним голодом пацієнтів та нестачі коштів на заробітну плату не більше ніж політичні ігри.

Раніше повідомлялося, у жовтні 2020 року в «інфекційці» теж проводилися обшуки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram