Ми бачимо хворих і серед вакцинованих, в тому числі з пневмоніями, – Федорова про збільшення кількості хворих на COVID-19

Директор Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб (ЦІЗ) Світлана Федорова зазначила, що кількість пацієнтів хворих на COVID-19 збільшується, серед них є і вакциновані.

Протягом останніх днів в лікарню стало надходити більше пацієнтів з COVID-19, при тому в досить важкому стані, про це розповіла Світлана Федорова, повідомляють НикВести.

За останні три доби кількість пацієнтів збільшилася в 3-4 рази. Пацієнти надходять в дуже важкому стані, багато хто потрапляє відразу в реанімацію. На даний момент вже 14 людей поклали в реанімаційне відділення, 13 заінтубовані, – зазначила Світлана Федорова.

За її словами, в цей раз вірус набагато підступніше – симптоматика спочатку не викликає побоювань, а після стан хворих погіршується різко і дуже швидко.

Читайте також: За добу на Миколаївщині від COVID-19 померла одна людина

Директор Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб просить мешканців Миколаївщини звертатися за медичною допомогою навіть при незначних проявах хвороби, а також зазначає, що зараження спостерігаються і у тих, хто вже хворів COVID-19, і у тих, хто вакцинувався.

Якщо немає можливості швидко відвідати сімейного лікаря, краще з другої-третьої доби робити самим ПЛР-тест, не втрачаючи часу на здачу експрес-тестів. Якщо є можливість – звертатися до лікаря навіть при незначних симптомах: почало дерти горло, з’явився кашель, невелике підвищення температури. На жаль, ми бачимо хворих і серед вакцинованих, в тому числі з пневмоніями. Бачимо і повторно хворих. Тому якщо людина щеплена або недавно хворів, при наявності симптомів, все одно варто звернутися до лікаря, – наголосила Федорова.

Нагадаємо, в Україні з’явилося обладнання для виявлення нових штамів коронавірусу в українських пацієнтів. До цього часу зразки доводилося відправляти до лабораторій Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram