Фото: з відкритих джерел

В МОЗ запропонували розглянути доцільність перебування Федорової на посаді директора «інфекційки»

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко рекомендував Миколаївській обласній державній адміністрації розглянути питання щодо доцільності перебування Світлани Федорової на посаді директора КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань».

Про це Ляшко написав у супровідному листі, який прикріплений до висновків моніторингової комісії МОЗ, передає «Преступности.НЕТ».

З огляду на численні недоліки у роботі КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань» Миколаївської обласної ради Міністерство охорони здоров’я рекомендує розглянути питання щодо доцільності перебування на посаді директора установи Федорової С.Ф. – йдеться в документі.

До того ж, міністр охорони здоров’я рекомендував забезпечити створення наглядових порад в інших медустановах, а також провести аналіз витрачання бюджетних коштів.

Нагадаємо, на початку грудня директор «Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб», депутат облради від фракції «Наш край» Світлана Федорова подала заяву про дострокове припинення депутатських повноважень, наголосивши, що зробила це під тиском з боку керівництва Миколаївщини.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram