Голова Національної поліції України Ігор Клименко. Фото - Діло

Глава Нацполіції заявив, що конфлікт людей та медиків у миколаївській «інфекційці» вичерпаний

У КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань» у ніч проти 5 листопада конфлікт був незначним, і до моменту приїзду поліції сварка людей з персоналом була вичерпана, тому втручання правоохоронців було недоречним.

Про це у ефірі «Свобода слова» на телеканалі ICTV заявив голова Національної поліції України (НПУ) Ігор Клименко, передає Укрінформ.

Що стосується конкретного випадку по Миколаївській області – то конфлікт там був вичерпаний після того, як був зламаний шлагбаум людьми, які намагалися потрапити до лікарні. На той час поліція порахувала, що небезпеки для життя та здоров’я медичного персоналу вже не було, бо люди досягли свого і отримали ту медичну допомогу, яку вони просили отримати, – поінформував Клименко.

Клименко зазначив, що у Національній поліції України не вистачить особового складу, щоб біля кожної лікарні виставити якийсь пост для охорони медзакладів.

Читайте також: Ірина Шамрай розповіла про стан забезпечення киснем міських лікарень

У інших випадках, коли ми бачитимемо, що дійсно є небезпека від деяких осіб або від місцевих жителів, яка буде впливати і загрожувати безпеці медичного персоналу і хворих у лікарні, то поліція у обов’язковому порядку прийме всіх заходів, необхідних для того, щоб не допустити розвитку таких подій, – запевнив голова НПУ.

Нагадаємо, у п’ятницю вночі, 5 листопада, до Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб увірвалися люди, які вимагали кисень для родички.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram