В Миколаївській облдержадміністрації обговорили стан медичної галузі області

В Миколаївській облдержадміністрації відбулась нарада з лікарями обласних медичних закладів. Медики доповіли про фінансово-матеріальний, кадровий стан лікарень та нагальні проблеми, які існують.

Про це йдеться в сюжеті телекомпанії «МАРТ».

Більшості обласних лікарень не вистачить коштів для виплати підвищених заробітних плат лікарям. Про це заявили на нараді очільники медичних закладів. Лікарі вкотре наголошують, що без допомоги миколаївської обласної ради вони не впораються. В деяких медичних закладах окрім всього відчувається і нестача кваліфікованих кадрів.

Загалом по всій Україні очікують, що в цілому на нові зарплати медиків необхідно дофінансувати 100 млрд гривень, – озвучив приголомшливі цифри заступник голови Миколаївської облради Володимир Фроленко.  Відтак він наголосив, що потрібно зараз окреслити та зафіксувати, яку суму з бюджету області потрібно буде виділити для обласних медичних закладів.

Однак, лікарям нема від кого чекати допомоги.  Це питання має стати нагальним для депутатського корпусу.

Нагадаємо, що миколаївські лікарі поки не знають звідки брати фінансові ресурси, щоби виплатити медичному персоналу підвищені зарплати, анонсовані українськими урядом.

Раніше повідомлялось, в Україні підвищили зарплати сімейним лікарям, піднявши ставку за надання медичної допомоги за кожного пацієнта на 51 гривню.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram