Миколаївські обласні лікарні доповіли про стан готовності до нової хвилі COVID-19

Миколаївські обласні лікарні готові до нової хвилі коронавірусної хвороби COVID-19. Про фінансовий, кисневий та ліжковий склад медичних закладів йшлося на засіданні в Миколаївські облдержадміністрації.

Про це йдеться в сюжеті телекомпанії «МАРТ».

Миколаївські лікарні забезпечені необхідною кількістю медикаментів та киснем в разі погіршення ситуації із захворюванням на коронавірусну хворобу. Також в них є достатня кількість ліжок, які розгорнуть в будь-який момент.

Однак миколаївські лікарі поки не знають звідки брати фінансові ресурси, щоби виплатити медичному персоналу підвищені зарплати, анонсовані українськими урядом. В лікарнях не підраховували, якою може виявитись ця сума. Як відомо, Кабінет ухвалив підвищення зарплати медпрацівникам. Вони мають скласти не менше 20 тис. гривень. Фахівці із початковим рівнем претендують на зарплату близько 13,5 тис. гривень.

Читайте також: Співробітникам Миколаївської обласної лікарні до Нового Року не виплатили зарплати.

Імовірніше лікарі будуть звертатися по фінансову допомогу до обласної ради. Однак, відомо, що постанова поки не набула чинності, тому зарплати за січень медики отримають ще за старими розцінками.

Раніше повідомлялось, в Україні підвищили зарплати сімейним лікарям, піднявши ставку за надання медичної допомоги за кожного пацієнта на 51 гривню.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram