Фото: Tetyana Kostynenko / Facebook

Співробітники Миколаївської обллікарні напередодні Нового року лишились без зарплати

Всім співробітникам Миколаївської обласної лікарні до Нового Року не виплатили зарплати.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила завідувачка відділення гемодіалізу обласної лікарні Тетяна Костиненко.

Усім співробітникам КНП «Миколаївська обласна лікарня» не виплатили зарплати! Колектив нашого центру чекав зарплати до самого вечора 31 грудня … чекали, сподівалися … Хтось дзвонив на гарячу лінію, бігали в адміністрацію, бухгалтерію. Адже у співробітників навіть немає грошей, щоб доїхати додому і новорічний стіл порожній. Санітарочки і сестрички плакали, всі обурювалися, а коли побачили, що о четвертій годині дня вже в адміністрації нікого немає, вже святкують… зовсім засмутилися. Керівництво лікарні залишило своїх співробітників на Новий рік без грошей, без зарплати! – написала Тетяна Костиненко.

Тетяна Костиненко опублікувала скріншот привітання головного лікаря Петра Римаря, в якому співробітників попередили, що через технічний збій НСЗУ лікарня не була профінансована, тому надходження зарплати слід очікувати тільки 4 січня.

Фото: Tetyana Kostynenko / Facebook
Фото: Tetyana Kostynenko / Facebook

Чесно відпрацювали місяць з важкими, з ковіднимі хворими і … залишилися обдуреними і голодними. Пояснення у Вайбер групі МОКЛ, що винувато НСЗУ … технічні збої? Схоже на дурний жарт. Адже всі лікарні міста і області працюють з НСЗУ і всі отримали зарплату за грудень. Одна обласна лікарня не виплатила зарплату! Докерувались, – обурилася Тетяна Костиненко.

Нагадаємо, з січня уряд планує спростити процес надання допомоги сім’ям медиків, які померли від COVID-19.

Раніше повідомлялось, в Україні підвищили зарплати сімейним лікарям, піднявши ставку за надання медичної допомоги за кожного пацієнта на 51 гривню.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram