Робитиму все можливе, щоб лікарня функціонувала, – Замазєєва про ситуацію в миколаївській «інфекційці»

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва заявила, що рішення про призначення виконувача обов’язків КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань» є повноважним.

Про це передає видання “Преступности.НЕТ”.

Замазєєва зазначила, що рішення Миколаївської обласної державної адміністрації призначити виконувачу обов’язків повноважно, а перевищувати свої власні повноваження у цьому випадку вона не буде.

За словами голови облради, колишня керівниця КНП Світлана Федорова не встановила генератора в лікарню, що могло в результаті призвести до її закриття, оскільки, за постановою Ради національної безпеки та оборони України, лікарні без генератора не можуть функціонувати.

Читайте також: Саботаж у миколаївській «інфекційці»: у лікарні заявили, що не можуть виплатити зарплату

Світлана Федорова не встановила генератора, через це гроші повернулися назад до бюджету. А зараз, згідно з останньою постановою РНБО, якщо лікарня не має встановленого генератора, який забезпечує безперебійну роботу, вона не має права функціонувати, бо у разі перебоїв якихось різних форс-мажорів там справді можуть померти люди. Але це не питання власника, це питання обласного управління здоров’я – органу, який здійснює політику у сфері охорони здоров’я, тож на своєму рівні нехай вони вирішують завдання. Я робитиму все можливе, щоб лікарня функціонувала, надавала якісний сервіс, – зазначила голова облради.

Нагадаємо, 5 січня новопризначена виконувача обов’язків директора Миколаївського обласного центру лікування інфекційних захворювань Ярослава Студзинська прийшла з адвокатом до лікарні. Проте невдоволені співробітники лікарні намагались їх вигнати.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram