Саботаж у миколаївській «інфекційці»: у лікарні заявили, що не можуть виплатити зарплату

Миколаївський обласний Центр лікування інфекційних захворювань наразі має все необхідне, щоб продовжувати свою роботу і лікувати хворих. Єдина проблема – неможливість виплатити зарплату співробітникам через саботаж окремих працівників.

Про це 20 січня під час брифінгу в ОДА сказала призначена облдержадміністрацією в. о. директора Центру Ярослава Студзінська, передає Укрінформ.

Попри всі проблеми, наша лікарня продовжує працювати в нормальному режимі. У нас є все необхідне для лікування, харчові продукти, медпрацівники виконують свою роботу на 100 відсотків. На цей момент у нас працює Держаудитслужба, яка вкаже на помилки попереднього керівництва, і визначить завдання, які треба виконати в першу чергу. Єдине питання – виплата зарплати, складність якого полягає в тому, що люди, які безпосередньо відповідальні за це, саботують процес, – сказала Студзінська.

За її словами, це, в першу чергу, головний бухгалтер та економіст, які мають нараховувати зарплату, але роблять усе, щоб зірвати її виплату, хоча гроші на ці цілі у лікарні є.

Нагадаємо, 5 січня новопризначена виконувача обов’язків директора Миколаївського обласного центру лікування інфекційних захворювань Ярослава Студзинська прийшла з адвокатом до лікарні. Проте невдоволені співробітники лікарні намагались їх вигнати.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram