Проблем із запасами кисню в області немає, — голова Миколаївської ОДА

Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім запевнив, що в обласних лікарнях немає проблем із запасами кисню.

Про це він розповів в ефірі політичного ток-шоу «Битва за місто».

Очільник облдержадміністрації зазначив, що зараз лікарні використовують у рази більше кисню, ніж минулого року, але проблеми із його запасами немає.

Ми не переставали будувати кисневі станції цього року та влітку, коли не було COVID, ми їх будували, виділялися гроші та ми це використали. Наразі проблема в тому, що є перебої з постачальниками кисню. Але цю проблему теж уже вирішено, – сказав Віталій Кім.

За його словами, виникла проблема з доставкою кисню до Миколаївської міської лікарні №5, однак було організовано екстрене постачання кисню у балонах, а також кисневих концентраторів.

Юрій Ісайович (прим.ред. — Гранатуров, заступник голови Миколаївської ОДА) організував цю допомогу від дитячої лікарні у розмірі 200 балонів. Там наразі немає проблеми. Ми зможемо ще раз допомогти Світлані Федоровій (прим.ред. — директору «Миколаївського обласного центру лікувань інфекційних хвороб», бо лікарні для мене всі однакові, там лежать люди, – сказав Віталій Кім.

Нагадаємо, 28 жовтня на Миколаївщині знову зафіксували рекорд смертності від коронавірусу.

Як відомо, За даними на 29 жовтня, в Миколаївській області коронавірус діагностували у 696 осіб, це ще один антирекорд для регіону з початку пандемії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram