
Складається враження, що це приватна клініка, — Олексій Вадатурський прокоментував ситуацію навколо обласної «інфекційки»
Генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський прокоментував ситуацію, яка наразі склалась навколо КНП «Миколаївського обласного центру лікування інфекційних захворювань». Свою думку він опублікував у дописі на власній сторінці у Facebook. Далі приводимо прямий текст з його звернення. Коли країна була в черговому виборчому процесі до місцевих органів влади –






