Тег: Департамент енергетики

У Миколаєві зʼявився новий креативний майданчик для виховання екологічно свідомої молоді

На базі Миколаївського будівельного коледжу запрацював освітній екологічний простір. Присутній на його відкритті голова адміністрації Центрального району Олександр Береза не приховує захоплення від побаченого. Свого часу він навчався в коледжі, а тепер частий гість на заходах закладу. У цьому кабінеті в мене колись були пари, тому коли я зайшов сюди

Воїни енергетичного фронту: як енергетики попри холод і небезпеку повертають світло в оселі людей

Щоденно миколаївські енергетики попри складні погодні умови і небезпеку ворожих обстрілів лагодять мережі, відновлюють електропідстанції, намагаються якнайшвидше повернути світло в оселі людей, де воно зникло внаслідок російської агресії. Водночас їм доводиться спростовувати численні фейки кремлівської пропаганди. Детальніше про роботу працівників «Миколаївобленерго» дивіться у сюжеті.     З перших днів повномасштабного російського вторгнення

Комісія з питань ЖКГ заслухала звіт віце-мера Лазарєва по роботі департаменту енергоефективності за 2021 рік

Члени комісії з питань житлово-комунального господарства заслухали звіт віце-мера Миколаєва Дмитра Лазарєва. Посадовець розповів про реалізацію проєкта щодо переходу частини житлових будинків міста на індивідуальне опалення та в цілому про роботу департаменту енергетики у 2021 році. Про це повідомляє телеканал «МАРТ». Звітуючи про роботу департаменту енергоефективності заступник Миколаївського міського голови

В міськраді представили оновлену структуру Департаменту Енергетики

В Миколаївській міськраді представили оновлену структуру Департаменту Енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій. Відтепер, як обіцяють чиновники, департамент працюватиме більш ефективно. Адже вдалось уникнути дублювання функцій та скоротити деякі підрозділи. Про це йдеться на телеканалі «МАРТ». Структура Департаменту Енергетики зменшилась. Деякі управління реорганізували, деякі взагалі ліквідували. З’явились і нові відділи.

Міська влада зацікавлена в тісній співпраці з ОСББ – Дмитро Лазарєв

Віце-мер з питань енергоефективності Дмитро Лазарєв провів зустріч з головами ОСББ. Мета зустрічі – упорядкування роботи щодо підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, які беруть участь у програмах співфінансування енергоефективних заходів. Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”. В цьому році на компенсацію програм з енергомодернізації ОСББ, що співфінансуються з міського бюджету

У департаменті енергоефективності переглянуть проєкт енергомодернізації школи № 3

Керівництво миколаївської школи № 3 звернулось до департаменту енергоефективності з проханням переглянути проєкт енергомодернізації навчального закладу. По-перше, він не виконується, хоча мав завершитись в 2020-му році, а по-друге, до нього входять ремонтні роботи, яких школа не потребує. Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”. Проєкт енергомодернізації школи № 3 був виготовлений

В Миколаєві вручили нагороди за найуспішнішу реалізацію проектів серед ОСББ

Сьогодні, 7 червня, відбулось вручення нагород за найуспішнішу реалізацію проектів серед ОСББ. Організаторами виступили ПРООН, в особі регіонального координатора Тетяни Гвоздь і комунальний Центр енергоефективності міста Миколаєва. Про це повідомляє Департамент енергетики Миколаївської міської ради. Відкрив захід заступник мера Дмитро Лазарєв. У всіх відвідавших захід голів ОСББ за плечима – успішний

У Миколаєві очільник департаменту енергетики Денис Денисенко прозвітував про перші 100 днів роботи

21 травня директор департаменту енергетики міської ради прозвітував про 100 днів на посаді. Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”. Департамент енергоефективності Миколаєва відмовився від безкоштовної заміни вікон у багатоквартирних будинках у рамках програми «Теплий дім». Про це йшлося на пресконференції директора департаменту енергетики, енергоефективності та запровадження інноваційних технологій Дениса Денисенка.

Денис Денисенко подякував меру Сєнкевичу за підтримку модернізації департаменту енергоефективності

Директор департаменту енергетики, енергоефективності та запровадження інноваційних технологій Денис Денисенко розповів, що у нього з моменту призначення на посаду склалися конструктивні взаємини з міським головою Олександром Сєнкевичем. Випробувальний термін для нього складає 100 днів, після чого будуть підбиватись підсумки та відбудеться публічний звіт, сказав очільник депараменту в ефірі програми «Діалог».

Денис Денисенко прокоментував, чому депутати «Слуги народу» не підтримали передачу парку Перемоги

Директор департаменту енергетики, енергоефективності та запровадження інноваційних технологій Денис Денисенко висловив свої припущення, чому депутати від «Слуги народу», котрі входять до бюджетної комісії, не підтримали передачу парку Перемоги з департаменту ЖКГ на баланс очолюваної ним установи. Про це він розповів у студії телеканалу «МАРТ». Варто зауважити, що фракцію «Слуга народу»

Бюджетна комісія не підтримала ідею передачі парку Перемоги департаменту енергетики

Члени планово-бюджетної комісії Миколаївської міськради рекомендували сесії міськради не погоджувати передачу парку Перемоги з балансу Департаменту ЖКГ іншому відомству, а саме департаменту енергетики, енергозбереження та впровадження інноваційних технологій. Про це йшлося сьогодні, 20 квітня, під час засідання комісії. Голова Департаменту енергетики, енергозбереження та впровадження інноваційних технологій Денис Денисенко, під час

У нас велика кількість питань, – Лазарєв про перевірку закладів, у яких проводять термосанацію

Засупник міського голови з питань енергомодернізації та впровадження цифрових технологій Дмитро Лазарєв проінспектував ті об’єкти, в яких на замовлення департаменту енергетики проводять термосанацію. Йдеться про дитячі садки і школи. У деяких закладах виявили неякісне виконання робіт. Про це розповів Дмитро Лазарєв в ефірі програми “Діалог” на телеканалі “МАРТ”. Департамент енергетики

Департамент енергетики планує проводити термосанацію медичних закладів міста

Департамент енергетики планує розширити список об’єктів для проведення термосанації та енергомодернізації. Цього року такі роботи почнуть проводити і в медичних закладах. Про це розповів Дмитро Лазарєв в ефірі програми “Діалог” на телеканалі “МАРТ”. Раніше роботи з термосанації та енергомодернізації проводили або в ОСББ, або в закладах освіти. Тепер планують виконувати

Випробувальний термін: заступник міського голови Лазарєв має показати перші результати роботи за 100 днів

Міський голова Олександр Сєнкевич дав своєму заступнику Дмитру Лазарєву випробувальний термін. За 100 днів він має показати перші результати своєї роботи. Про це Дмитро Лазарєв розповів в ефірі програми “Діалог” на телеканалі “МАРТ”. Як заступник міського голови, Дмитро Лазарєв займається питаннями енергоефективності та впровадженням інноваційних технологій. Йому підпорядковується департамент енергетики

Моє завдання – зробити Миколаїв більш прозорим, безпечним і комфортним, – Дмитро Лазарєв

Дмитро Лазарєв – заступник Миколаївського міського голови з питань енергоефективності та впровадження інноваційних технологій. Серед його завдань – налагодити співпрацю з Міністерством цифрової трансформації та впровадити у Миколаєві та технології, які вже працюють в інших містах України. Про свою роботу заступник міського голови розповів у програмі “Діалог” на телеканалі “МАРТ”.

Мешканці мікрорайону Кульбакіно отримали подарунок до Дня міста

Департамент енергоефективності обладнав надсучасним освітленням, а також повністю замінили проводку у будинку культури мікрорайону Кульбакіно. Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”. Кульбакінський Будинок культури – осередок виховання молоді в мікрорайоні. Тут працюють різноманітні гуртки, проходять тренування місцевих колективів, в цих стінах відбуваються найбільш значимі культурні заходи. Однак до останнього часу

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930