Департамент енергетики планує проводити термосанацію медичних закладів міста

Департамент енергетики планує розширити список об’єктів для проведення термосанації та енергомодернізації. Цього року такі роботи почнуть проводити і в медичних закладах.

Про це розповів Дмитро Лазарєв в ефірі програми “Діалог” на телеканалі “МАРТ”.

Раніше роботи з термосанації та енергомодернізації проводили або в ОСББ, або в закладах освіти. Тепер планують виконувати такі роботи і в медичних закладах.

Наразі Дмитро Лазарєв та директор депаратаменту енергетики Денис Денисенко виїжджають на об’єкти та складають перелік тих, де термомодернізація необхідна.

За останні роки не було зроблено термосанації чи енергомодернізації медичних закладів. А ми знаємо, яке навантаження у зв’язку із Ковідом на них лягло. Садки і школи ми залишаємо. Багатоквартирні будинки залишаємо, але я планую додавати ще об’єкти інших сфер, – розповів Дмитро Лазарєв.

Читайте також: Моє завдання – зробити Миколаїв більш прозорим, безпечним і комфортним, – Дмитро Лазарєв

Нагадаємо, міський голова Олександр Сєнкевич дав своєму заступнику Дмитру Лазарєву випробувальний термін. За 100 днів він має показати перші результати своєї роботи.

Раніше, у програмі “Діалог”, депутат Миколаївської міської ради Дмитро Іванов заявляв, що комунальні підприємства, котрі забезпечують функціонування міста, можуть працювати не тільки у збиток, а й самостійно заробляти. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram