Випробувальний термін: заступник міського голови Лазарєв має показати перші результати роботи за 100 днів

Міський голова Олександр Сєнкевич дав своєму заступнику Дмитру Лазарєву випробувальний термін. За 100 днів він має показати перші результати своєї роботи.

Про це Дмитро Лазарєв розповів в ефірі програми “Діалог” на телеканалі “МАРТ”.

Як заступник міського голови, Дмитро Лазарєв займається питаннями енергоефективності та впровадженням інноваційних технологій. Йому підпорядковується департамент енергетики на чолі з Денисом Денисенком.

Наразі триває аудит роботи департаменту – Дмитро Лазарєв інспектує об’єкти, на яких проводилась робота, перевіряє документи та фінансву звітність. Після цього має представити стратегію роботи департаменту та план своєї роботи. На це в нього є 100 днів – такий випробувальний термін своїм заступникам дав міський голова.

Щонайменше ми повинні завершити питання аудиту, побудови вертикалі команди і вже запропонувати якісь амбітні проекти, які найближчим часом ми би змогли втілити, враховуючи низький рівень фінансування, – пояснив Лазарєв.

Дивіться також: Наступні п’ять років я буду частіше змінювати людей, які погано працюють, – Олександр Сєнкевич

Раніше, у програмі “Діалог”, депутат Миколаївської міської ради Дмитро Іванов заявляв, що комунальні підприємства, котрі забезпечують функціонування міста, можуть працювати не тільки у збиток, а й самостійно заробляти. 

Як відомо, директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв в ефір програми «Діалог» заявив, що після завершення будівництва дюкера, у Варварівці почнуть проводити систему водовідведення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram