У Миколаєві є прибуткові комунальні підприємства, – депутат Дмитро Іванов

Депутат Миколаївської міської ради Дмитро Іванов впевнений, що комунальні підприємства, котрі забезпечують функціонування міста, можуть працювати не тільки у збиток, а й самостійно заробляти.

Про це він розповів під час програми «Діалог», 22 січня.

За його словами, будучи головою постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою міста, своїм пріоритетом у роботі разом з колегами, він вбачає в оптимізації роботи комунальних підприємств та забезпечення їх необхідними умовами для здійснення своєї діяльності.

Наше завдання покращити інфраструктуру міста Миколаєва. Для цього у ньому було створено і функціонує 31 комунальне підприємство, котрі є життєвонеобхідними для існування міста. Вони мають заробляти, аби поповнювати міський бюджет. Проте слід визнати, що є деякі підприємства, котрі будуть завжди збитковими, – сказав Дмитро Іванов.

Депутат відзначив, що за підсумками 2020 року у Миколаєві таких декілька, зокрема: ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» та КП «Миколаївпастранс». Щодо останнього він додав, що це нове комунальне підприємство, котре має перспективу розширення і через деякий час зможе себе окупати.

Треба розуміти, що підприємство тільки нещодавно створено і тільки набирає обертів. Взагалі, пасажирський транспорт завжди буде збитковим, адже ми займаємось перевезенням дуже великої кількості пільговиків за яких по суті доводиться доплачувати. Навідміну від приватних перевізників на маршутках. Крім того, комунальний транспорт завжди працює у будь-яку пору року та незважаючи на погодні умови, – розповів голова комісії з питань ЖКГ міськради Миколаєва.

Дмитро Іванов повідомив, що у минулому році декілька підприємств міста зуміли не тільки покрити всі свої видатки, а й навіть мати прибуток, а саме: «Миколаївводоканал», «Миколаївкомунтранс», КЖЕП «Зоря», ЖКП НГС «Бриз», КП ДЕЗ «Океан».

Своїм зусиллями разом з колегами по комісії ми намагаємось створити такі умови, аби кількість прибуткових комунальних підприємств збільшилась. Загалом в комісії з питань ЖКГ зібралось більшість спеціалістів у цій галузі, тому ми домовились, що не будемо займатись політикою на наших засіданнях, а працювати для громади міста Миколаєва, – підсумував Дмитро Іванов.

Нагадаємо, виконуючий обов’язки директора департаменту надання адміністративних послуг Володимир Сухарников має намір створити мережу віддалених локальних відділень у всіх районах Миколаєва.

Також телеканал «МАРТ» повідомляв раніше, у 2020 році у Миколаєві вперше за кошти міського бюджету почали робити ремонти у квартирах людей з інвалідністю.

Як відомо, директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв в ефір програми «Діалог» заявив, що після завершення будівництва дюкера, у Варварівці почнуть проводити систему водовідведення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram