У миколаївському ДНАПі планують відкрити локальні відділення у мікрорайонах міста

Виконуючий обов’язки директора департаменту надання адміністративних послуг Володимир Сухарников має намір створити мережу віддалених локальних відділень у всіх районах Миколаєва.

Про таке нововедення він розповів у студії телеканалу “МАРТ”.

На його думку, це має підсилити роботу ЦНАПів при адміністраціях районів міста, а також спростити доступ містян до надання адмінпослуг.

Ми плануємо відкривати невеличкі віддаленні робочі місця у районах міста за популярними послугами. Це по-перше, буде зручніше для населення, тому що людям, наприклад, не потрібно буде їхати із Намиву до центру для отримання адмінпослуг для фізичних осіб. По-друге, більше уваги приділити у центральному офісі обслуговуванню юридичних осіб, – пояснив Володимир Сухарников.

Він додав, що наразі ведеться робота з пошуку місць у районах Миколаєва, котрі обладнають для роботи таких локальних відділень.

У нас було заплановано і замовлено проект реконструкції в адміністрації Корабельного району, ми розглядаємо таку можливість, адже там є зручне приміщення, що дозволить відкрити openspace-офіс на 10-12 робочих місць, – розповів в.о. директора ДНАПу.

Дивіться також: ЦНАП: як миколаївцям отримати необхідні адміністративні послуги

Володимир Сухарников згадав про вдалий досвід з відкриттям і нинішньою роботою центру надання адміністративних послуг, котрий розмістили у адміністрації Інгульського району та відзначив, що ДНАП ставить собі за мету постійно оснащувати свої потужності і здійснювати надання послуг якомога комфортнішим для населення.

Зараз ідея у нас така: ми хочемо розмістити близького п’яти додаткових адміністраторів, безпосередньо департаменту адмінпослуг. Крім того, обладнати робочі місця на яких зможуть вести прийом, наприклад, співробітники адміністрації Корабельного району по напрямках: соцзахист чи відділ у справах дітей. Оскільки наші послуги дуже пов’язані і часто до нас приходять люди за документом, який потім треба передати до одного із цих відомств, – поділився своїми очікуваннями Володимир Сухарников.

Підсумовуючи він зазначив, що мешканці Миколаєва мають отримувати адміністративні послуги якісно і швидко, тож у свою чергу вони повинні бути в одному місці.

Нагадаємо, департамент з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради разом із сервісним центром МВС впроваджують нові послуги.

Як повідомлялось раніше, після ремонту на першому поверсі Миколаївської міської ради відкрили приміщення для роботи ЦНАПу, його фахівці за один робочий день можуть прийняти до 450 осіб.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram