Миколаївський ЦНАП планує розширити спектр послуг

Департамент з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради разом із сервісним центром МВС впроваджують нові послуги.

Про це повідомляє кореспонлент ТРК “МАРТ”.

У 2020 році центр надання адміністративних послуг налагодив співпрацю з установами та  організаціями міста – аби спільними зусиллям працювати на благо миколаївців. Адже отримати документи в одному місці – без черг та нервів – амбітна мета, яку ставило перед собою керівництво департаменту. Розширити спектр наданих послуг готуються у ЦНАПі Інгульського району. Тут планують додати такі послуги, що раніше були доступними тільки в сервісних центрах МВС.

Ми плідно співпрацюємо з сервісним центром МВС, придбали обладнання, що дозволить друкувати водійські посвідчення та техпаспорти. Надаватимемо послуги з реєстрації нових транспортних засобів, обмін посвідчення водія на документ нового зразка. У лютому 2021 року плануємо розпочати роботу, – розповів Володимир Сухарников.  

У центрі надання адмінпослуг упевнені, нові послуги матимуть попит серед миколаївців ще й тому що їх саме тут отримувати зручно. Зокрема, завдяки роботі універсальних адміністраторів – черги йдуть у минуле – адже тепер кожен клієнт відвідує ЦНАП у суворо відведений для нього час – миколаївців обслуговують швидко та професійно!

Через карантинні обмеження все більшим попитом користуються послуги, які легше отримати дистанційно. А нові сервіси, пов’язані із транспортними засобами, стануть доступні миколаївцям ймовірно з лютого 2021 року. 

Нагадаємо, що утричі збільшили кількість талонів для отримання послуг у ЦНАПі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram