
У Сербії виявили “британський” штам коронавірусу
У Сербії виявили перший випадок британського штаму коронавірусу. Новий штам привезла до Сербії жінка, яка повернулася з Лондона. Як передає Укрінформ, про це повідомляє портал N1. Новий штам коронавірусу з Великої Британії потрапив до Сербії, заявив сьогодні президент країни Александар Вучич. “Я дуже боюся, але важливо, щоб ми це вчасно з’ясували.









