Е-лікарняні та електронний підпис: «Дія» запускає нові послуги в смартфоні

Міністерство цифрової трансформації України анонсували розширення переліку послуг в державному сервісі «Дія», крім онлайн-реєстрації за місцем проживання. Нові послуги стануть доступними вже найближчим часом.

Про це повідомляється в Telegram-каналі сервісу «Дія».

Найближчим часом українці за допомогою програми «Дія» зможуть отримати сучасний цифровий підпис, який полегшить отримання послуг онлайн. Електронний підпис можна буде отримати за кілька кліків у смартфоні.

Ви зможете підписувати документи в смартфоні, отримувати адміністративні та фінансові послуги, – розповіли у Мінцифри.

Також в цьому році Мінцифра планує запустити онлайн зміну місця реєстрації за допомогою «Дія». У відомстві нагадують, що в кінці минулого року уряд запровадив експериментальний проект по реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання онлайн.

У 2021 році в додатку з’являться будівельні онлайн-послуги. У цьому році можна буде реєструвати початок будівельних робіт та вводити в експлуатацію об’єкти класу CC2 і CC3.

Крім того, з’явиться функція автоматичної реєстрації для бізнесу. Для цього вже готуються відповідні зміни в законодавстві, які дозволять реєструвати ФОП без участі реєстратора.

До того ж в цьому році Мінцифра запровадить електронний лікарняний лист, який прийде на заміну паперового. Також у додатку «Дія» з’являться нові онлайн-послуги для платників податків.

Нагадаємо, у вересні минулого року, Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою вводиться цифрова довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Як відомо, у листопаді 2020 року, у Миколаєві відкрили другий в Україні центр підтримки підприємців Дія.Бізнес.

Раніше повідомлялось, 12 січня, Президент України Володимир Зеленський схвалив доопрацьований закон про регулювання вартості інтернету та підписав відповідний законопроект №3014.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram