Відкриття центру «Дія.Бізнес» у Миколаєві

У Миколаєві відкрили другий в Україні центр підтримки підприємців Дія.Бізнес. Перший нещодавно відкрили у Харкові. Це центр підтримки підприємців разом з консалтинговою зоною для представників мікро-, малого та середнього бізнесу, який уже з 10 листопада прийматиме перших клієнтів.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

В урочистому відкритті в онлайн-форматі взяв участь міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, який зауважив, уже понад 150 тисяч українців за півроку відкрили свою справу завдяки сервісам «Дія.бізнес».

Майбутнє за цифровий економікою! Сьогодні в Україні можна за 7 хвилин заповнити заяву та зареєструвати свою справу. Якщо ви хочете відкрити компанію, це займає 15-20 хвилин. Це супер-результат! Понад 150 тисяч українців за півроку відкрили свою справу завдяки сервісам, які ми запустили.

Ми хочемо, щоб кожен українець міг отримати консультацію безкоштовно – з питаннь того, як відкрити бізнес, як вести його. Сьогодні такий проєкт діє – це Дія.Бізнес. Можна зайти на сайт проєкту з будь-якого куточка світу, отримати безкоштовну консультацію. Але ми хочемо також бути присутніми офлайн.

Ми відкрили перший такий центр у Харкові, а сьогодні відкриваємо “Дія.Бізнес” у Миколаєві – зауважив Міністр цифровий трансформації Михайло Федоров.

Керівник консультаційного центру підтримки підприємців Дія.Бізнес Миколаїв» Роман Пашнєв висловив сподівання, що уже від завтра центр розпочне повноцінну роботу.

Планується, що кожен підприємець зможе отримати тут професійні консультації з пошуку бізнес-ідеї, створення бізнес-плану, систематизації бізнес-процесів, фінансового менеджменту, маркетингу, юридичної підтримки.

Тож якщо ви маєте свої бізнес-ідеї – то звертайтесь до центру підтримки підприємців за безкоштовною допомогою.

Центр підтримки у Миколаєві, який розташований за адресою вулиця Шевченка 59/3, створений за підтримки ГО «Майбутнє Миколаєва» та Всеукраїнської Асоціації Фінансових компаній (ВАФК). Технічний партнер проєкту – Хуавей Україна.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram