Кіпр. Фото: Pixabay

Кіпр відкриє кордони для українців з 1 березня

Кіпр має намір вже з першого березня суттєво пом’якшити чинні обмеження на перетин кордону іноземцями та відновити прийняття туристів з усіх країн.

Як повідомляє Укрінформ, про це з посиланням на слова заступника міністра туризму Кіпру Савваса Пердіоса пише видання Еkathimerini.

“Це значить, що пасажири зможуть відвідати Кіпр без карантинних обмежень, хіба вони отримають позитивний тест на COVID-19 по прильоту”, – сказав Пердіос в ефірі державного телеканалу CyBC.  

За його словами, усі 56 країн, з якими Кіпр мав раніше авіаційне сполучення, будуть розподілені на групи відповідно до їх пандемічної ситуації. Пасажири, які прибуватимуть із країн зеленої групи, не муситимуть здавати по прильоту тест на COVID-19.

Читайте також: Сейшели відкрилися для щеплених від COVID-19 туристів

Натомість пасажири рейсів з помаранчевої групи повинні будуть до посадки у літак продемонструвати негативний аналіз на коронавірус. Відвідувачі із країн червоної групи здаватимуть аналіз двічі: перед посадкою у літак і після приземлення.

Нагадаємо, що уряд Нової Зеландії запровадив вимогу про обов’язкове попереднє тестування на коронавірус для всіх, хто прибуває до країни.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram