сергій василенко, ремонти у квартирах людей з інвалідністю

У Миколаєві за кошти міського бюджету роблять ремонти у квартирах людей з інвалідністю

Цього року у Миколаєві уперше за кошти міського бюджету почали робити ремонти у квартирах людей з інвалідністю. Наразі до ладу приводять шість помешкань.

Про це розповів директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко в ефірі програми “Діалог”.

Така ініціатива у Миколаєві запроваджується уперше. Ремонти роблять у квартирах тих людей з інвалідністю, які пересуваютья на візках. Зазвичай люди з інвалідністю, каже Сергій Василенко, живуть у квартирах, які будувались давно і за старими нормами.

Це дверні отвори візки, через які візки не проїжджають, це санітарні кімнати, де немає ніякого обладнання, – пояснив Сергій Василенко.

Читайте також: У Миколаєві придбали спецавтомобіль для потреб людей з інвалідністю

Наразі у Миколаєві за кошти міського бюджету роблять ремонти у шести квартирах людей з інвалідністю. Сергій Василенко додав, що ця ініціатива працюватиме і в наступному році.

Також цього року дітям та молодим людям з інвалідністю купили комп’ютери.

Раніше, у Миколаєві відремонтували приміщення фізкультурно-оздоровчого клубу для людей з інвалідністю «Вікторія». Також там оновили тренажери, облаштували парковку та упорядкували прилеглу територію. Роботи виконали за кошти міського бюджету на замовлення депаратменту ЖКГ.

Нагадаємо, у Миколаєві близько двох тисяч сімей отримують компенсацію за послугу “муніципальна няня”.

Раніше ми повідомляли, що миколаївці, які втратили роботу через пандемію коронавірусу та запровадження карантину і які стали на облік до служби зайнятості, зможуть отримати субсидію.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram