У Миколаєві відремонтували приміщення фізкультурно-оздоровчого клубу «Вікторія»

У Миколаєві відремонтували приміщення фізкультурно-оздоровчого клубу для людей з інвалідністю «Вікторія». Також там оновили тренажери, облаштували парковку та упорядкували прилеглу територію.

Роботи виконали за кошти міського бюджету на замовлення депаратменту ЖКГ, – йдеться у сюжеті телеканалу “МАРТ”.

Ремонт приміщень клубу здійснив департамент ЖКГ за кошти з міського бюджету. Там оновили всі зали, утеплили їх, замінили освітлення, закупили нові меблі та тренажери, облаштували парковку та прилеглу територію.

Фактично людям оновили повністю всі приміщення, де вони займаються спортом, де вони соціалізуються, спілкуються, відпочивають, – прокоментував директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв.

Читайте також: Палац культури «Молодіжний» незабаром відкриє три філії в різних районах Миколаєва

Оглянути оновлений заклад завітав міський голова Олександр Сєнкевич. Мер поспілкувався з керівництвом клубу та спортсменами.

Дуже символічно, що саме у День людей з інвалідністю ми знаходимось у клубі “Вікторія”, який було оновлено за рахунок бюджетних коштів міста, і фактично це дуже цивілізоване місце, в якому можуть перебувати в цивілізованих умовах люди, які хочуть займатись спортом і вести активний спосіб життя, – сказав Олександр Сєнкевич.

Клуб Вікторія у Миколаєві заснували 1988 року. Тут працюють групи лікувальної гімнастики, є секція плавання, танців на візках, спортивного рибальства. На базі закладу тренується і миколаївська паралімпійська збірна з фехтування на візках.

Фото: ТРК “МАРТ”

Нагадаємо, у Миколаєві триває оновлення тротуарної зони на проспекті Миру від площі Перемоги до залізничного вокзалу. Роботи виконують на замовлення Департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram