Фото: Юлія Захарова / Facebook

Палац культури «Молодіжний» незабаром відкриє три філії в різних районах Миколаєва

Палац культури «Молодіжний» розширюється і планує незабаром відкрити три філії в різних районах Миколаєва.

Про це повідомила директор будинку культури Юлія Захарова на своїй сторінці в Facebook.

Вона розповіла, що зараз підходить до завершення ремонт трьох приміщень – в мікрорайонах Намив і поряд з ПТЗ, а також у Корабельному районі. За її словами, в цих трьох філіях будуть займатися танцями, музикою і цирковим мистецтвом понад тисячу дітей. Приміщення будинку культури виділив фонд комунального майна Миколаївської міської ради. Всі об’єкти потребували ремонту, який будинок культури частково робив своїми силами.

Фото: Юлія Захарова / Facebook

Дякую оперативній роботі управління комунального майна міськвиконкому (знайшли і виділили всі три приміщення в дуже короткі терміни), роботі ЖКГ (Коренєв Сергій Миколайович – вирішили і зробили вимощення будинку протягом місяця), всім тим депутатам, які голосували за нові ставки керівників в цих філіях (сподіваюся, що і новий депутатський корпус нас підтримає!). Приємно, коли з’являються нові об’єкти в нашому місті! І це тільки початок! – написала Юлія Захарова.

Нагадаємо, Миколаївський академічний художній російський драматичний театр представив другу частину культурно-мистецького проекту «Скіфська одіссея».

Як відомо, виконуюча обов’язки керівника комунальної установи “Агенція розвитку Миколаєва” Анна Ганжул розповіла про реалізовані “Агенцією розвитку Миколаєва” проєкти у 2020 році.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram