Анна Ганжул розповіла про реалізовані “Агенцією розвитку Миколаєва” проєкти у 2020 році

Виконуюча обов’язки керівника комунальної установи “Агенція розвитку Миколаєва” Анна Ганжул впевнена, що незважаючи на фінансові складнощі у 2020 році, очолювана нею організація зуміла успішно реалізувати декілька суспільно значущих проєктів.

Про це вона розповіла в ефірі програми “Діалог” на телеканалі “МАРТ”, у п’ятницю, 27 листопада.

За її словами, оскільки КУ “Агенція розвитку Миколаєва” є неприбутковою організацією, тож фінансування відбувається виключно за кошти міського бюджету. Установа була створена ще у 2016 році за ініціативи мера міста Олександра Сєнкевича, з метою залучення небюджетних грошів для підтримки різноманітних іноваційних проєктів, котрі спрямовані на розвиток міста.

Так сталось, що цьогорічний бюджет нашої установи (прим.ред. – 2020 рік) був найменший, у порівнянні з попередніми роками. Наприклад, торік наш бюджет складав 1,6 мільйона гривень, то у цьому році 860 тисяч гривень, тобто майже наполовину менше, – відзначила Анна Ганжул.

Проте на її думку, це не завадило “Агенції розвитку Миколаєва” реалізувати декілька успішних проєктів. Зокрема, навесні в рамках акції #ЩедрийВівторокNOW було закуплено півтонни продуктових наборів для літніх людей, осіб з інвалідністю та ветеранів Другої світової війни. Продукти харчування загальною вагою понад 514 кг були передані на склад центру соціального обслуговування, а потім соцпрацівники разом з волонтерами доставили ці набори людям, які належать до незахищених верств населення.

Влітку цього року КУ “Агенція розвитку Миколаєва” долучилась до організації онлайн-конкурсу дитячого малюнка «Екогерої починають яскраве літо». Мета заходу – привернення уваги суспільства, зокрема дітей і їх батьків, до наявних проблем у сфері охорони навколишнього середовища, популяризація екологічного способу життя, формування екологічної свідомості та екологічної культури.

За словами Анни Ганжул, пандемія коронавірусу і спричинені нею виклики стали каталізатором проєкту оцифрування колекції експонатів у Миколаївському обласному художньому музеї ім. Верещагіна. Колекція налічує 518 зображень картин кінця 18 – середини 20 століття, які зберігаються в музеї, а тепер доступні онлайн.

Дивіться також: Директор «Фонду розвитку Миколаєва» Михайло Золотухін розповів про підписаний меморандум з міськрадою

За сприянння і підтримки “Агенція розвитку Миколаєва” наше місто стало учасником кінофестиваля LINOLEUM, у рамках якого для жителів міста були показані кращі короткометражні анімаційні фільми з міжнародної конкурсної програми.

Дуже важливою ініціативою, котра була нами підтримана, стала акція “Підтримай лікарів”, яку реалізували разом з компанією “PepsiCO Україна”. З їх боку було виділено понад мільйон гривень для закупки обладнання і облаштування нового комплексу у міській лікарні №3. Зокрема, це спеціальні прилади для прання і дезинфекції постільної білизни, медичних халатів. Окрім цього також були закуплені безконтактні термометри і засоби індивідуального захисту для лікарів, – розповіла Анна Ганжул.

Вона додала, що в умовах погіршення ситуації з COVID-19 в Україні та місті, дуже зростає роль необхідності реалізації подібних суспільно значущих проєктів, тому відзначила, що “Агенція розвитку Миколаєва” налаштована розширювати їх практику.

Нагадаємо, заступниця директора департаменту праці та соціального захисту населення Олена Харитонова розповіла, що у Миколаєві послуга “муніципальна няня” працює із січня 2019 року. Наразі компенсації за цією послугою отримують близько двох тисяч родин.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram