Миколаїв став одним із господарів проведення фестивалю короткометражного кіно «Linoleum»

5-6 вересня місто Миколаїв стало одним із майданчиків для проведення Міжнародного фестивалю актуальною анімації та медіа-мистецтва «LINOLEUM 2020» і показу 20 короткометражних фільмів на суспільно-важливу тему.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM — це найбільший показ авторської анімації в Україні. Його мета — розвиток анімаційної індустрій. Миколаїв вже третій рік поспіль долучається до проведення фестивалю. У програмі – показ експериментальної анімації та відеоарту.

Координаторка платформи «My Art» зазначає, фестиваль відбувається у формі конкурсної програми, тож до участі допускаються фільми, виконані в усіх анімаційних техніках, включно з картинами, де анімація поєднана з грою акторів та документалістикою. 

Фестиваль працює як конкурс, на нього подаються і жюрі відбирає найкращі кінострічки з усього світу. Перед початком фестивалю ми фільми не бачили, оскільки ми його маємо вперше показати на екрані і далі видалити, адже так зберігаються всі авторські права. Фестиваль триває кілька днів, однак його фільми також можна подивитись онлайн на платфорі “MEGOGO”, – розповіла Дар’я Фрич-Алчіна.

Дивіться також: У Миколаївському росдрамі відбулось відкриття театрального сезону

Євген Гомонюк, член команди «Агенція розвитку Миколаєва» вважає, що завдяки кількарічному досвіду співпраці з організаторами фестивалю наше місто має честь представляти кращі міжнародні «короткометражки» об’єднані суспільно-важливою темою.

Протягом двох днів відвідувачі заходу мали можливість на великому екрані переглянути два різні блоки фільмів. Тривалість одного показу – 75 хвилин, у кожному блоці 10 анімацій. Загалом фестиваль LINOLEUM у Миколаєві відвідали декілька сотень шанувальників творчого відпочинку.

В «Агенції розвитку Миколаєва» обіцяють, це далеко не останній культурний захід, яким містяни насолодяться на 8-му причалі і у Будинку офіцерів флоту цього року.

У жовтні ми будемо партнерами великого фестивалю, котрий буде проходити також на 8-му причалі протягом місяця за підтримки посольства США в Україні, – анонсував Євген Гомонюк.

Нагадаємо, фільм українського режисера Наталії Ворожбит «Погані дороги» отримав нагороду як «Найбільш інноваційна стрічка конкурсу» від Веронського кіноклубу.

Як відомо, 29 серпня, у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі пройшов випускний вечір дитячої модельної школи «JuniorSchool».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram