У Миколаївському росдрамі відбулось відкриття театрального сезону

На камерній сцені Миколаївського російського драматичного театру 10 вересня відбулась прес-конференція з нагоди відкриття ІІІ театрального сезону, присвячена пам’яті українського корифея, акторки та співачки Єфросинії Зарницької.

Це спільний проєкт театру та Центральної міської бібліотеки ім. Кропивницького, метою якого є об’єднання традицій літературного музею бібліотеки та інтерактивного музею театру, повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Також Для глядачів презентували книжково-документальну експозицію «Корифеї української сцени в житті, творчості, спогадах», де було понад 100 книг, світлин, листівок, присвячених творчості Єфросинії Зарницької, її вчителю Марку Лукичу Кропивницькому та багатьом іншим корифеям.

Після завершення конференції гостей запросили на камерну сцену театру для перегляду прем’єри літературно-музичної композиції про життєвий шлях співачки та акторки.

Дивіться також: Юні зірки подіуму: у модельній школі «Junior School” відбувся випускний вечір

У свою чергу директор театру Артем Свистун звернувся до усіх шанувальників театрального мистецтва у Миколаєві до перегляду вистав різних режисерів не тільки з України, а й з Грузії та Білорусі.

У нас на малій сцені 16-17 вересня буде прем’єра вистави «Сповідь» херсонського режисера Сергія Павлюка ,2 жовтня ми відкриємо 87-ий театральний сезон, запрошуємо усіх миколаївців подивитися виставу білоруського драматурга  Т.Ільєвського «Homo Iudens» та Каху Гогідзе, режисера із Грузії, – повідомив директор Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру.

Нагадаємо, фільм українського режисера Наталії Ворожбит «Погані дороги» отримав нагороду як «Найбільш інноваційна стрічка конкурсу» від Веронського кіноклубу.

Раніше повідомлялось, протягом 3-6 липня у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбувся 13 фестиваль театрів «Молоко».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram