Фото: Svitnov.com

Український фільм отримав нагороду на тижні кінокритиків у Венеції

Фільм українського режисера Наталії Ворожбит «Погані дороги» отримав нагороду як «Найбільш інноваційна стрічка конкурсу» від Веронського кіноклубу.

Про це йдеться на сайті Міжнародного тижня кінокритиків у Венеції.

Фільм Наталії Ворожбит складається з п’яти новел про відносини людей, покалічених війною. Всі історії об’єднані темою доріг. Фільму передувала однойменна п’єса, яку сценаристка написала на замовлення лондонського театру Royal Court. Прем’єра вистави відбулася у жовтні 2017 року, також її до сих пір грають в Києві.

Немає безпечних місць, і ніхто не може зрозуміти, що відбувається. Навіть опинившись в хаосі, деяким вдається мати владу над іншими, – йдеться в описі до фільму на сайті фестивалю.

Дивіться також: «Альтер его» акторів: що ховається за гримом та нарядами

Зйомки фільму проходили за підтримки Українського культурного фонду, який виділив 11 мільйонів гривень на екранізацію.

Довідка: Тиждень критики – незалежна паралельна програма кінофестивалю, яка проводиться Національною спілкою італійських кінокритиків (SNCCI). Цього року до програми увійшли дев’ять дебютних фільмів режисерів різних країн.

Нагадаємо, 10 вересня, Український Оскарівський комітет назвав учасників національного відбору на премію “Оскар 2021” у категорії “Міжнародний повнометражний фільм”.

Раніше повідомлялось, протягом 3-6 липня у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбувся 13 фестиваль театрів «Молоко».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram