Юні зірки подіуму: у модельній школі «Junior School” відбувся випускний вечір

29 серпня, у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі пройшов випускний вечір дитячої модельної школи «JuniorSchool».

Телеканал “МАРТ” та знімальна група програми “Відділ культури” не залишила поза увагою даний захід.

Директорка і засновниця модельної школи Олександра Бурковець розповіла, цьогорічний випускний вечір вирішили провести у жанрі венеціанського балу і розповідає про знання, які здобули її учні.

Наші випускники навчились мистецтву дефіле, фотопозуванню, навчились правил етикету, як себе правильно поводити і в яких місцях. Засвоїли як себе треба презентувати, тепер вміють працювати з камерою, зокрема навчились давати інтерв’ю. Також у нас були заняття з психології, де діти вчились працювати у команді, – відзначила Олександра Бурковець.

За її словами, модельна школа «JuniorSchool» приймає учнів від 5 до 12 років. Тривалість навчального курсу в осінньо-зимовий період триває 4 місяці, зокрема влітку вихованці навчаються 3 місяці.   

Цього навчального сезону школа випустила 30 майбутніх моделей. Засновниця дитячої модельної агенції повідомила, наразі вже відбувся набір нової групи і розпочналось їх навчання.

Дивіться також: У Миколаєві обговорили долю палацу спорту «Трудові резерви»

Стильні фотосесії, багатожанрові покази, шикарне вбрання від відомої торгової марки «MONE», а також багато інших важливих речей для юних підкорювачів українського подіум дарує модельна агенція «JuniorModels».

Олександра Бурковець поділилась секретом, що мотивує її в роботі з дітьми у такій специфічній справі.

Бачити, як вони змінюються, як стають упевненішими і відкритими, а також як діти починають більше любити себе – це й мотивує. А також їх успіхи, адже у нас є діти які їздять закордон і там працюють, беруть участь у показах, – розповіла засновниця «JuniorSchool»

Отож, якщо ваша дитина полюбляє приміряти різноманітні наряди і хизуватись собою у зеркалі є велика вірогідність, що вона вже має всі задатки стати справжньою моделю.

Нагадаємо, миколаївські культурні заклади та їх керівництво не дивлячись на всі складнощі та перешкоди, бачать у дистанційній роботі не тільки мінуси, але й плюси.

Раніше повідомлялось, міська станція юних натуралістів втілила у життя проєкт “Еколенд”. Він спрямований на екологічну просвіту молоді нашого міста. За словами директора Міської станції юних натуралістів Наталії Ярошенко основна мета проекту  підвищення екологічної культури. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram