У музеї ім. Верещагіна презентували цифрову колекцію

У Миколаївському обласному художньому музеї ім. Верещагіна презентували цифрову колекцію експонатів. Це проєкт у рамках співпраці з Українським культурним фондом.

Колекція налічує 518 зображень картин кінця 18 – середини 20 ст, які зберігаються в музеї, – передають кореспонденти телеканалу “МАРТ”.

На зображеннях – малюнки, акварелі, офорти Айвазовського, Шишкіна, Р’єпіна та інших художників. 250 оцифрованих робіт організатори проєкту надрукували у вигляді альбому та каталогу. 100 таких альбомів розіслали у художні музеї України, бібліотеки та університети.

Ми поширюємо інформацію про Миколаїв, про колекцію, яка тут зберігається. Це іміджоутворюючий елемент нашого міста, можливо хтось подивиться на нього з іншого ракурсу, дізнається більше і завітає сюди, – каже менеджер комунікацій КУ “Агенція розвитку Миколаєва” Євген Гомонюк.

Нагадаємо, під час карантину можна відвідати музей історії України у Другій світовій війні – з’явилася онлайн-екскурсія «Друга світова мовою експозитів». Вона доступна у двох варіантах: по кожному з об’єктів або суцільним відео. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram