Фото: Агенція розвитку Миколаєва

У Миколаєві нагородили маленьких еко-героїв

У Миколаєві нагородили маленьких переможців онлайн-конкурсу дитячого малюнка «Екогерої починають яскраве літо». Решта учасників отримали заохочувальні призи у вигляді еко-рюкзаків і соків від партнерів проекту.

Церемонія нагородження відбулася 8 серпня, в дитячому містечку «Казка», повідомляє Агенція розвитку Миколаєва.

https://www.facebook.com/MykolaivDevelopmentAgency/posts/1145859835796886

Мета заходу – привернення уваги суспільства, зокрема дітей і їх батьків, до наявних проблем у сфері охорони навколишнього середовища, популяризація екологічного способу життя, формування екологічної свідомості та екологічної культури.

Фіналісти отримали в подарунок набори конструктора LEGO, спеціальні екологічні олівці з насінням рослин, з яких можна вирощувати справжні продукти. А також набори для творчості «Квіткове мистецтво», за допомогою яких можна створювати гербарії з зібраного листя і квітів. Іншим учасникам вручили еко-рюкзаки з соками.

У вікторині взяли участь 90 дітей у віці від 4 до 6 років. Діти подавали свої малюнки на дві тематики: «Сортування – правильне поводження з відходами, відходи – це ресурс» і «Збереження природи – відповідальне споживання», – йдеться у повідомленні.

Фото: Агенція розвитку Миколаєва
Фото: Агенція розвитку Миколаєва

Нагадаємо, 16 липня, у Миколаєві обрали фіналістів конкурсу дитячих малюнків на екологічну тематику.

Як відомо, ініціатори марафону добра «Добросусіди» в рамках #ЩедрийВівторокNOW закупили півтонни продуктових наборів для літніх людей, осіб з інвалідністю та ветеранів Другої світової війни міста Миколаєва.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram