Фото: Агенція розвитку Миколаєва / Facebook

Молоді волонтери Миколаєва закупили для ветеранів міста 500 кілограм продуктових наборів

Ініціатори марафону добра «Добросусіди» в рамках #ЩедрийВівторокNOW закупили півтонни продуктових наборів для літніх людей, осіб з інвалідністю та ветеранів Другої світової війни міста Миколаєва.

Про це повідомляє Агентство розвитку Миколаєва.

Сподіваємося, що ця невелика допомога знадобиться нашим людям похилого віку під час карантину. Дякую Фонду сім’ї Загорій за можливість разом робити добрі справи в рідному місті! І закликаємо бізнес і інших благодійників також приєднуватися до ініціативи, адже це насправді важливо і необхідно сьогодні, – зазначив Євген Гомонюк, координатор проекту« Добросусіди », менеджер з комунікацій КУ« Агентство розвитку Миколаєва».

Фото: Агенція розвитку Миколаєва / Facebook

Продукти харчування загальною вагою понад 514 кг вже передані на склад відділення міського територіального центру соціального обслуговування в Інгульському районі. В цілому сформовані 60 наборів: соняшникова олія, консерви тушонки, цукор, борошно, рис, крупа пшенична, макаронні вироби, печиво, сіль і мило.

Вже на цьому тижні соціальні працівники разом з волонтерами-добросусідами доставлять ці набори людям, які найбільш їх потребують.

Нагадаємо, напередодні 9 травня департамент ЖКГ облаштував територію біля всіх пам’ятних знаків у Миколаєві.

Як відомо, народний знак пошани вручили миколаївському ветерану Другої світової війни.

Раніше повідомлялось, Олександр Сєнкевич розповів, коли миколаївці зможуть відпочивати на оновленій Соборній площі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram