Сєнкевич розповів, коли миколаївці зможуть відпочивати на оновленій Соборній площі

Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич під час прямого ефіру, підводячи підсумки дня, відповів на питання миколаївців, щодо реконструкції Соборної площі.

Міський голова розповів, що є пропозицію провести конкурс на кращий дизайн цього об’єкта, де плануються фонтани і кафе. А вже після визначити переможця, який зуміє створити зручний і красивий варіант площі.

На нашій Соборній площі, яку ще потрібно добудувати найближчим часом, є чотири місця для системи електропостачання, водопостачання та каналізації. Це означає, що на цих місцях можна встановити гарні місця, де можна буде продавати морозиво, напої, каву або якусь їжу. У мене є ідея найближчим часом провести дизайнерський конкурс, як повинні виглядати ці точки. І друге – це відіграти конкурс, щоб підприємці могли займатися торгівлею. Думаю, що до закінчення карантину ми відіграємо ці конкурси і люди зможуть влітку насолоджуватися і фонтанами, і прохолодою від них, сидячи в кафешках, їсти морозиво, випиваючи прохолодні напої, – розповів Сєнкевич

Дивіться також: Тривають роботи з озеленення міста

Також в районі площі буде автомобільна розмітка, велодоріжка, розмітка для паркувальних місць.

Сєнкевич зазначив, що до кінця червня ці роботи повинні бути закінчені.

Нагадаємо, депутати постійних комісій розглядають впровадження 160 нових послуг у ЦНАПі Миколаївської міської рад у галузі будівництва.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram